SEOPILOT
Poradnik SEO "SeoKurier"
facebook
Jak pisać teksty na stronę tak aby spełniały one jednocześnie dwa cele: zaciekawić użytkowników podczas prezentacji swojej oferty i wpłynąć na pozycje strony w wynikach wyszukiwania? To pytanie przed którym staje nie jeden webmaster, pozycjonujący swoją stronę. Czy istnieje coś takiego jeszcze jak teksty pod wyszukiwarkę?
Czytajcie w nowym SeoKurierze
2016-10-11, 18:47
facebook
Cyfrowy Polsat przekazał do Google żądanie usunięcia z wyników wyszukiwania własnej strony. Powód? Podejrzenie spiracenia programów wyprodukowanych przez Cyfrowy Polsat.

Wszyscy chcemy być widoczni w wynikach wyszukiwania #Google, im wyżej tym lepiej, a niektórzy wręcz odwrotnie ;)

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/Techno-i-moto/Cyfrowy-Polsat-zglosil-do-Google-piractwo-na-swojej-witrynie-00028117
2016-09-30, 16:09
facebook
Od dzisiaj w naszym systemie możecie automatycznie wygenerować wszystkie sugestie Google dla każdej frazy kluczowej. Sprawdzicie też ich konkurencyjność a także średnią miesięczną liczbę wyszukiwań! To kolejna funkcja, którą naszym użytkownikom udostępnia bezpłatnie nasz System! :)
Czym są sugestie Google? Czytajcie na stronie
2016-09-26, 13:10
facebook
Czytajcie najświeższy SeoKurier, poświęcony zagadnieniu duplicate content - czyli powielaniu treści. Temat ważny, więc warto się zapoznać z nim bliżej❗ O tym jakie mogą być rodzaje duplikatów, jak je znaleźć
2016-09-20, 14:42
facebook
Zauważyliście już nową zakładkę w polskiej wersji Googla - "Zakupy"? Zachęcamy wszystkich właścicieli sklepów internetowych do zapoznania się z nią :) Jest to wyszukiwarka produktów, która prezentuje gdzie (czyli w jakim sklepie internetowym) można kupić określony towar. Póki co wyniki możemy filtrować według dwóch kryteriów: Ceny i Sklepu.

Przypomina to bardzo rosyjski serwis yandex.market, który cieszy się ogromną popularnością rosyjskojęzycznej części Internetu.
Zobaczymy jak serwis rozwinie się w Polsce.
2016-09-13, 09:04
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies